Juristja e njohur shqiptare kalon përtej çdo imagjinate, shfaqet e gjitha e zhvèshur në vaskë (Video)

Juristja s*ksi Redona Koçika publikuar së fundmi në “Instagram” një video mjaft “h0t”. Juristja ka pozuar nu.do e shtrirë në një vaskë, e cila është e mbushur me ujë dhe e mbuluar me shumë petale trëndafili.

Koçi dukej mjaft s*ksi, teksa bënte lëvizje joshëse dhe prov0kuese nën ritmin e këngës “Everything I Ëanted” të Billie Eilish.

Ndërkohë në një moment ndërsa bënte lëvizjet joshëse, juristja s*ksi nxori nga uji gj0ksin e saj b0mbàstik që e mbulonte me duar, duke mos lënë vend për imagjinatën. Zeshkanja s*ksi gjithmonë guxon me fotot dhe nuk heziton të ekspozojë asetet e saj.

View this post on Instagram

🥀

A post shared by Ree ♒️ ✨ Snap 👻 Redona (@redona_koci) on