Ish-deputetja e LSI-së, Nora Malaj për Ramën: Ta kesh mik të prish punë, ta kesh armik , të ha m***!

Për ish- deputeten e LSI-së, Nora Malaj, kryeministri Edi Rama dështoi në përballjen që pati me gazetarët mbëmë i ftuar në “Opinion”.

Ajo shkruan se gjuha e trupit e tradhtoi përballë gazetarëve që u soll me arrogancë ndaj tyre. Për Malajn, e gjitha ajo skenë i kujtoi “vargjet e te madhit Dritero Ta kesh mik të prish punë, ta kesh armik , të ha munë”.

Postimi i plote

Kur gazetarët të hedhin në knoc down ! E filloi dhe e përfundoi me një gjuhë fyese , denigruese dhe çmendarake të…

Gepostet von Nora Malaj am Freitag, 16. Oktober 2020