Basha bëhet sërish meme, bëhet lëmsh gjatë konferencës dhe lëshon një tjetër gafë të rëndë, Rama tallet keq dhe i dërgon një puthje (VIDEO)

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, doli ditën e sotme në një konferencë për mediat për të folur për situatën politike dhe aktuale në vend. Por, duket që nuk ka shkuar siç duhet, pasi Basha është bërë përsëri lëmsh me shifrat.

Postimi i Rames

Per te shikuar videon ==> https://www.instagram.com/p/CG7WXUopNgs/?utm_source=ig_web_copy_link