Rama merr mandatin e 4 dhe 5? Ja si i përgjigjet Spiropali moderatorit Arjan Çani

Ministrja e Shtetit, Elisa Spiropali ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme te emisioni “Zonë e Lirë” të gazetarit Arian Çani.

E pyetur nga Çani nëse Edi Rama po luan për mandatin e katërt, të pestë etj, ministrja Spiropali tha se kryeministri po luan vërtet të fitojë këtë mandat të tretë.

Ministrja tha se Rama luf.toi kr1min, rriti mirëqënien, ndryshoi Shqipërinë.

Më pas ka ndërhyrë Arian Çani i cili shtoi me humor se ai do qëndrojë kryeministër derisa të vd3së.