Nuk është më sekret/ Këngëtarja e njohur shqiptare zyrtarizon lidhjen e saj

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, që prej muajit korrik përflitet se është në një lidhje dashurie me një mashkull misterioz.

Dailymail publikoi fillimisht disa foto të këngëtares me një djalosh brun, të gjatë dhe shumë simpatik, me të cilin ajo shfaqej shumë e afërt.

Megjithëse deri tani nuk kishte lënë të kuptohej ndonjëherë në rrjete sociale nëse ishte në një lidhje, sot Bebe Rexha i ka uruar ditëlindjen partnerit të saj.

Në InstaStory, këngëtarja ka publikuar një foto me mashkullin të cilit ia ka fshehur fytyrën me një zemët , teksa shfaqen përballë njëri-tjetrit me fytyrë, gati për të shkëmbyer një puthje.

“Gëzuar ditëlindjen zemër”- shkruan Bebe krahas postimit, duke zyrtarizuar në njëfarë mënyre lidhjen e saj.