‘Leku letër’ për Loredanën, 10 mijë euro për një veshje

Loredana është një ndër këngëtaret më të suksesshme dhe të dashura për publikun shqiptar por jo vetëm.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjtet sociale, ku shpesh ndan foto me ndjekësit e saj nga jeta e përditshmë, por edhe ajo profesionale.

Loredana kohët e fundit ka njoftuar albumin e saj të ri të titulluar “Medusa”.

Ndërsa së fundmi bukuroshja ka pozuar për “Tush Magazine”, ku u shfaq e veshur me “Gucci”. Faqja e njohur në Instagram “What they Wearin” ka zbuluar që veshja e këngëtares kushton 10,385 euro.

Ku pallto e saj ka kushtuar 8100 euro, varësja 2100 euro dhe dorshakat “Balenciaga” 185 euro.