Erion Isai bëhet baba për herë të dytë, zbulon emrin e veçantë të vajzës (FOTO)

Aktori i humorit njëherazi dhe kryebashkiaku i Kolonjës, Erion Isai, është bërë baba për herë të dytë.

Aktori është bërë babai i një vajzë. Lajmin e ëmbël e ka bërë me dije vetë aktori me anë të një postimi në rrjetet socilale, ku shkruan se tani u bënë katër.

Në foto shohim dorën e vajzës, për të cilën prindërit kanë zgjedhur emrin e veçantë E’dua.

“U bëmë 4. Faleminderit Zot!. Erdhi tek ne vajza e dytë. Quhet: E’dua. Përulem para Zotit për bekimin më të madh që më ka dhënë! Nga sot, shërbëtor i 3 princeshave,” shkruan aktori krahas postimit të tij.