S’përmbahet Dua Lipa, hedh foto me të dashurin nga shtrati

Prej më shumë se një viti, Dua Lipa po shijon romancën e saj me Anwar Hadid, vëllain e motrave bukuroshe Gigi dhe Bella Hadid.

Ata duken çdo ditë e më të lumtur krah njëri-tjetrit.

Këngëtarja dhe modeli së fundmi kanë shtuar një anëtar të ri në familjen e tyre, ata adoptuan një qen, të cilin e quan Dexeter.

Së fundmi këngëtarja ka postuar një foto në ‘Instagram’, ku shihet në shtrat me të dashurin e saj, ndërsa në mes tyre është edhe qenushi.