“Një erë e re zhvillimi”, kryeministri Rama publikon pamjet mbresëlënëse dhe ka një mesazh

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm në rrjetet sociale disa pamje nga Belshi i transformuar nga një vend i braktisur, në një destinacion turistik të preferuar.

“MIRËMËNGJES

dhe me Belshin e kthyer nga një ferr braktisjeje, plehrash e ferrash, në një destinacion turistik ku hapen vijimësisht bujtina e shërbime të reja për turistët dhe përveç punës tradicionale në bujqësi, ku prodhimi rritet çdo vit, ka nisur një erë e re zhvillimi në agroturizëm, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan kryeministri Rama.

MIRËMËNGJES 😊

MIRËMËNGJES 😊dhe me Belshin e kthyer nga një ferr braktisjeje, plehrash e ferrash, në një destinacion turistik ku hapen vijimësisht bujtina e shërbime të reja për turistët dhe përveç punës tradicionale në bujqësi, ku prodhimi rritet çdo vit, ka nisur një erë e re zhvillimi në agroturizëm, ju uroj një ditë të mbarë🙏

Gepostet von Edi Rama am Dienstag, 11. August 2020