Ka vite që e fsheh, ky është burri i Artjola Toskës

Artiola Toska, e cila ka qenë shumë e pranishme në skenat shqiptare nuk e ka prezantuar bashkëshortin, edhe pse gjithmonë e ka falenderuar për mbështetjen që i ka dhënë.

Por mesa duket ky mister nuk ka zgjatur dhe shumë, pikërisht dje ajo ka publikuar një foto me bashkëshortin, Adin teksa shkruan, “Mirëmëngjes dashni”.

Ndërsa një ditë më parë, këngëtarja e njohur ka festuar ditëlindjen, ku ka marrë shumë urime nga fansat dhe adhururesit e saj.