Xhensila publikon foton në makinë, Besi e kritikon publikisht

Xhensila Myrtezaj ka zgjedhur të pozojë ditën e sotme në makinë, e veshur sportive, ku duket mjaft tërheqëse. E teksa të gjithë po e komplimentonin për look-un, bashkëshortit të saj, Bes Kallaku, i ka rënë në sy një tjetër detaji, që është fakti se Xhensila nuk ka vendosur rripin e sigurimit.

Dhe nuk ka hezituar ta thojë këtë edhe në koment, me nota humori siç di të bëjë më së miri ai, duke shkruar:

“Vendos rripin e sigurimit oj goc! Nuk kam për ti pagujt un gjobat e tuja”