Vetëm pak javë që solli në jetë djalin e saj, Klea Huta një s*ksi mama (FOTO)

Çifti i njohur Klea Huta dhe Elgit Doda kanë vetëm pak javë që jënë bërë prindër të një djali, Krid.

Por ajo që ka tërhequr gjithmonë vëmendjen është trupi i Kleas. Ajo pak ditë pas lindjes u shfaq në super formë. Barku i fryrë u zhduk si me magji dhe nxorri në pah adominalët.

Së fundmi bukuroshja ka ndarë më ndjekësit e saj një foto në ‘Instagram’, ku shihet më e bukur se kurrë.

E veshur me një fustan ngjyrë rozë me dekolte të hapur, Klea na ka treguar edhe një herë që është një ‘seksi mama’.
‘Oh përshëndetje’ shkruan Klea krahas postimit të saj.