Ronela Hajati poston foton më përvëluese që keni parë ndonjëherë dhe bën thirrje: Hajde baby…

Ajo është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, dhe padyshim një nga më të komentuarat në showbiz-in shqiptar.

Kjo jo vetëm për faktin se këngët e saj pëlqehen më së shumti, por edhe sepse Ronela nuk nguron asnjëherë të jetë aktive në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në Instagram, duke i vënë “flakën” rrjetit në këto ditë të nxehta vere. Ajo shihet në gjunjë, me një palë bìkìni ngjyrë vishnje, që i tregojnë format perfekte.

Ronela mban të veshur dhe një “këmishë” të cilën e ka hedhur mbas shpatullave duke nxjerrë në pah vetëm trupin me bìkìni. Tatuazhi në krahun e majtë e bën atë të duket më ‘hòt’, teksa bukuroshja i lë pak vend imagjinatës me veprimin që ka bërë në foto…

View this post on Instagram

Hajde baby thirrem miss! @iljanstermolli @sagerimakeup ❤️

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on