Lajmi i fundit/ Infektohen me koronavirus edhe dy deputetë të tjerë shqiptarë, ja cilët janë

Koronavirusi infekton politikën shqiptare.

Pas kryebashkiakut Erion Veliaj dhe deputetit Ralf Gjoni, kanë rezultuar pozitivë edhe dy deputetë të tjerë.

Mësohet se janë infektuar me virusin e rëndë deputetët Eljo Hysko dhe Enver Roshi.