Fero publikon VIDEON, në dush me Arbenitën

Fero, reperi shqiptar nga Kosova ka habitur së fundmi fansat me një video të publikuar në rrjetet sociale.

Ai shihet teksa qëndron i ulur në dush, ndërsa partnerja e tij, modelja Arbenita Ismajli e shkumos. Vetë Arbenita nuk shafqet në video por lë të kuptohet që është aty pasi në sfond dëgjohet zëri i një femre.

Prej kohësh reperi dhe modelja bukuroshe janë në një lidhje dashurie dhe duket se po e shijojnë shumë.

Kliko per te shikuar ===> V I D E O N