Gent Cakaj tregon se çfarë do të ndodhë më 1 korrik: Një thirrje publike dhe një lajm i mirë për shqiptarët

Ministri i Jashtëm, Gent Cakaj pati një thirrje publike dhe një lajm të mirë për shqiptarët në Luginë.

Cakaj tha se me 1 korrik në qendrat ku do të ketë përsëritje të zgjedhjeve në Bujanoc, duhet të ketë një dalje masive në zgjedhje dhe një mbështetje të fortë për listën e Luginës së Bashkuar.

Postimi i plotë:

Një thirrje publike dhe një lajm i mirë për shqiptarët në Luginë 🇦🇱… Më 1 korrik në qendrat ku do të ketë përsëritje…

Gepostet von Gent Cakaj am Montag, 29. Juni 2020