“Po ma kërkojnë të gjithë”- Olta Gixhari tregon “hallin”

Pak ditë më parë u bë publik lajmi se aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari ishte në pritje të ëmbël.

Dhe ajo na ka zbuluar më shumë detaje rreth shtàtzënisë së saj.

Ndërsa u shpreh se së shpejti do të publikojë foto ku duket barku i rrumbullakosur, ajo tregoi edhe gjìninë e fëmijës.

Duke iu referuar foshnjes si “bebushi” la të nënkuptohet se është në pritje të një djali.

Postimi i plote

Aktualisht Olta ndodhet në Spanjë ku është zhvendosur për të jetuar me partnerin e saj misterioz.

Ajo ka zgjedhur ta mbajë larg publikut mashkullin që i ka rrèmbyer zemrën duke publikuar vetëm një foto me të e shtrirë në plazh, por që nuk i tregon fytyrën.