“Po brekët?”- Fjolla Morina çmend fansat e izoluar (FOTO)

Fjolla Morina ka ndezur rrjetin me pozën e fundit të publikuar në rrjetet sociale ndërsa qëndron e izoluar në shtëpi.

Këngëtarja ka pozuar e shtrirë në divan e veshur me një fustan me dekote të hapur dhe të çarë deri në bel pa të brendshme.

Fjolla vuri në pah gjòksin e saj dhe për pak nuk ekspozoi pjesët intìme me fustanin seksi.

Ajo duket mjaft provòkuese me fustanin e bardhë dhe nuk lë vend për imagjinatën.

“Çfarë më bëri karantina… vesh fustan e rri në shtëpi,”- shkroi Fjolla në përshkrimin e fotos.

Komentet e ndjekësve kanë qenë të shumta. Ata janë “çmendur” nga poza s*ksi e këngëtares, e cila ekspozoi më shumë se çduhet.

“Po brekët”– shkruan një prej tyre.

Ndërsa një tjetër komenton: “Lëre çfarë të bëri karantina ty, por çfarë na bëre ti neve.”

Megjithatë ka pasur edhe ndjekës që e kanë kryqëzuar duke i kërkuar që foto të tilla të mos i publikojë gjatë muajit të Ramazanit.