Hyri me makinë duke shkelur rregulloren, Dojna Memën e ndalon polici, por reagimi i një 40 vjeçari është epik: Bëj sevap se është femër

Moderatorja e njohur Dojna Mema ka treguar se ditën e sotme është ndaluar nga policia pasi ka kaluar me makinë në drejtim të gabuar duke shkelur rregullat e qarkullimit rrugor.

“Situatë reale: Më ndalon polici se u futa gabim dhe një burrë tek të 40-tat, shumë seriozisht i thotë ‘Bëj sevap se gjynah, femër”, shkruan moderatorja.

Por siç tregon dhe vetë Dojna një i kalimtar që ndodhej aty pranë i ka kërkuar policit që të bëjë sevap se është femër.