E kishte mbajtur gjithmonë të fshehtë, Gold Ag prezanton për herë të parë bashkëshorten

Reperi i njohur Gold Ag ka prezantuar për herë të parë bashkëshorten tij në rrjetet sociale.

Ai ka publikuar një foto me vajzën që i ka rrèmbyer zemrën, në kuadër të festës së Fitër Bajramit.

Më herët reperi ka thënë se partnerja s’ka dëshirë të dalë në rrjete sociale dhe kështu ka qenë vendimi i të dyve për të qenë të rezervuar.

Ndërkohë me pamjen e sotme, Gold Ag ka treguar edhe që çifti janë më të dashuruar se kurrë së bashku.

‘URIME PREJ NEVE’, shkruan reperi.

Kujtojmë që dyshja i dha fund beqarisë rreth një muaj më parë, në një kohë të pazakontë siç është ajo e krijaur nga pandèmia e Covìd-19.