E kishit vënë re?! Pas këngës për të atin, djali i Pablo Eskobarit i shkruan reperit shqiptar (VIDEO)

Pablo Eskobar konsiderohet si traf1kanti më i madh në historinë e njerëzimit, dhe gjithashtu një nga njerëzit më të pasur asokohe.

Për të janë bërë shumë filma e serial, janë shkruajtur libra e janë bërë këngë. Një nga reperët shqiptarë, Don Phenom, i ka kushtuar Pablos një këngë, të titulluar Don Pablo.

Mirëpo ajo çka ka shpëtuar pa u vënë re, është komenti në Instagram që ka marrë Don Phenom. Është pikërisht djali i Pablos, Huan Pablo Eskobar Henao ai që i ka komentuar krahas videos së publikuar nga Don Phenom.

View this post on Instagram

Full Song For Instagram Only #DonPhenom #DonPablo #CaliberFlowEnt

A post shared by Don Phenom (@donphenomofficialpage) on