Receta e pijes që djeg yndyrën në bark dhe përmirëson tretjen

Ne ju tregon më poshtë një recetë natyrale e cila ju ndihmon në problemet me tretjen si dhe nxit metabolizmin për djegien e yndyrës.

Me siguri të gjithë përbërësit i keni në shtëpi prandaj do ta keni shumë kollaj përgatitjen e saj.

Përbërësit:

½ limon
1 copë të vogël xhinxher
pak majdanoz
1 lugë gjelle pluhur kanelle
1 filxhan kafe uthull molle
1 gotë me ujë
Udhëzime për përgatitjen:

Shtoni të gjithë përbërësit në një blender. I trazoni mirë. Shtoni edhe disa kuba akulli në fund. Tani është koha për ta konsumuar.

Përfitimet shëndetësore

Detoksifikon veshkat
Rrit tretjen
Nxit metabolizmin në mënyrë që përfundimisht çon në djegien e yndyrës
Provojeni këtë recetë dhe na tregoni sesi shkoi.

Ndajeni atë me miqtë tuaj!