Kush tha se të rrish në shtëpi nuk është s*ksi? Angela Martini do iu lërë ‘pa fjalë’

Modelja e njohur Angela Martini sapo na tregoi se “të qëndrosh në shtëpi nuk është s*ksi”, nuk ka vlerë si shprehje.

Ajo ka hedhur disa foto në rrjetin social “Instagram” ku shihet teksa ka pozuar në ambientet e shtëpisë së saj më s*ksi se kurrë.

“Kush tha se të rrish në shtëpi nuk është s*ksi?”, është kjo pyetja e ngritur nga modelja që është pasuar me një lumë komentesh nga miqtë dhe ndjekësit të cilët e kanë komplimentuar pafund.

Në fakt kjo nuk është diçka që na bën shumë përshtypje tashmë, pasi Angela gjithmonë është shfaqur në linja perfekte.