Jeta e Monika Kryemadhit në karantinë, shfaqet duke berë pompa në kuzhinë (VIDEO)

E izoluar në shtëpi për shkak të koronav1rusit, veshur me përparëse kuzhine e duke larë enët, kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka treguar se si e kalon një pjesë të ditës këto kohë të vështira nga pandèmia botërore e COV1D-19.

Kryemadhi ka postuar sot një video në InstaStory, duke bërë pompa.

Kryetarja e LSI, ka pranuar sfifën që i ka bërë Daut Haradinaj dhe ka nominuar katër persona të tjerë, mes tyre edhe çiftin Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, miq të familjes.

Kjo duket një mënyrë e mirë se si të menazhosh kohën brenda në shtëpi, që shqiptarët sot janë të detyruar ta kalojnë për të penguar përhapjen e koronav1rusit.