Ish-deputeti i PS publikon foton prekëse të së bijës doktoreshë në Itali: Pres me padurim e ankth t’i dëgjoj zërin…

Ish-deputeti i PS Namik Dokle, përveç Anikës e cila punon te ‘Koço Gliozheni’ ka një tjetër vajzë mjeke në Itali.

Vajza dhe dhëndri ish-deputetit punojnë mjekë në spitale te Emilia Romanjes, zonë nga më të rrez1kuarat dhe kjo i shton ankthin Dokles i cili thotë se me padurim e gati ankth e pret telefonatën e së bijës.

Postimi i plote