Inspektoi tregjet pa maskë e dorashka, Rama nxjerr fotot: Ju njoh mirë, po i dal përpara duke ju thënë aman…

Kryeministri Rama ka qene sot neper qytet ne nje inspektim ne disa tregje te Tiranes, ku sikunder ka shkruar edhe vete situata ishte mjaft pozitive.

Sipas tij, problem mbeten pensionistet qe vazhdojne te dalin. Me nje postim ne faqen e tij ne Facebook, teksa ka ndare edhe ne galeri me foto, Rama shfaqet pa maske dhe pa doreza dhe i ka paraprire pyetjeve te shumta, duke i dhene paraprakisht pergjigje se pse nuk ka qene i pajisur me to.

Postimi i plote

🔴 SOT NË DISA TREGJE TË TIRANËS KU SITUATA ISHTE MJAFT POZITIVE 🔴 PROBLEM PENSIONISTËT QË DALIN NGA SHTËPIA, ÇKA ËSHTË…

Gepostet von Edi Rama am Mittwoch, 25. März 2020