E zhvèshur për të tërhequr vëmendjen, Bebe Rexha u tregon fansave…(FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, nuk ndalon duke i inkurajuar ndjekësit e saj që të qëndrojnë në shtëpi.

Kësaj radhe, për të fituar në masë të madhe vëmendjen e audiencës, shqiptarja e famshme publikoi një fotografi ku shfaqej e zhvèshur dhe duke mbajtur një pankartë në dorë.

“Unë qëndroj në shtëpi për gjyshen, shoqërinë, familjen dhe fansat”, ishte mbishkrimi pankartës me të cilën Bebe kishte mbuluar trupin.