Ish-lojtari i Interit nuk përmbahet (FOTO)

Ish-portieri i Interit dhe Fiorentinës, Sebastian Frey është bërë protagonist në rrjetet sociale. Ai ka postuar në Instagram një foto teksa shfaqet duke kapur të dashurën e tij në pjesët int1me.

Çfarë pritjeje! Ju uroj një fundjavë të mbarë të gjithëve, shkruan ish-gardiani në postimin e tij. Padyshim të gjithë e mbajnë mend portierin e njohur francez që ka luajtur me shumë ekipe në Serinë A. Ai i dha fund karrierës së tij në vitin 2016. 39-vjeçari, ka luajtur në skuadra si Interi, Verona, Parma, Fiorentina, Xhenoa, Bursaspor, si dhe në kombëtaren e Gjelave.