Foto para dhe pas famës, Blerina Bombaj i tregon publikut si dukej në moshën 16 vjeçare

Dietologia e njohur, Blerina Bombaj, është shumë aktive në rrjete sociale ku numëron ndjekës të shumtë. Ajo ndan shpesh me këta të fundit momente nga përditshmëria dhe së fundmi është kthyer pas në kohë, duke publikuar një foto të shumë vite më parë.

Në foton në fjalë Blerina është një vajzë 16 vjeçare, me të njëjtën ngjyrë flokësh dhe me të njëjtin qëndrim si tani. Dietologia ka marrë komente të shumta nga fansat, të cilët e kanë komplimentuar që ka mundur të mbajë të njëjtën freski dhe në ditën e sotme. “16, prova para pasqyrës”, shkruan ajo krahas fotos.