Meri Shehu tregon kush janë 4 shenjat më me fat për 2020-n

Shumë besojnë së shenja e horoskopit dhe yjet caktojnë fatin.Nëse jeni ndër ta që bëni pjesë në listën e këtyre personave, astrologia Meri Shehu ka publikuar listën e 4 shenjave më me fat për vitin 2020.

Astrologia, bazuar në parashikimin e yjeve, i rendit shenjat më me fat kështu:

Virgjëresha

Akrepi

Bricjapi

Peshqit