Mënyra spektakolare se si kjo grua vjedh 8 palë xhinse (VIDEO)

Një grua ka arritur që të vjedhë tetë palë xhinse në një dyqan rrobash në një mënyrë të veçantë.

Gruaja tejet elegante i veshi pantallonat që të teta, njëra sipër tjetrës. Por ajo u zbulua dhe në VIDEON që shihni është momenti i ndalimit.

Kështu ajo detyrohet që ti heqë dhe ti kthejë që të gjitha mbrapsht. Pamjet e kësaj vjedhje të pazakontë janë bërë virale në rrjetet sociale. /Top-Channel