Me duart ‘shqiponjë’, Rama publikon videon nga brenda stadiumit

Edhe kryeministri Rama ka shpërndarë pamje nga brenda stadiumit Arena Kombëtare, në prag të ndeshjes për vajza mes Apolonisë dhe Vllaznisë që po teston stadiumin e ri.

Rama nuk ka zgjedhur që të komentojë videot, por vetëm ka vendosur krahas saj, si përshkrim një flamur shqiptarë , shenjën e duarve të kryqëzuar në formë shqiponje dhe një top futbolli.

🇦🇱👐🏿⚽️🤩

Gepostet von Edi Rama am Sonntag, 10. November 2019