‘Kam frikë se lajmëron policinë’/ Familja e kishte denoncuar të humbur! Gjendet 18-vjeçarja: Jam në Durrës… dhe shtatzënë

‘Kam frikë se lajmëron policinë’/ Familja e kishte denoncuar të humbur! Gjendet gjatë emisionit Pa Gjurme18-vjeçarja Rozaldina Nasufi : Jam në Durrës… dhe shtatzënë. Menjëhere pas lajmit stafi i emisionit është nisur drejt Durrësit.

LIVE – Pa Gjurme 1. Në kërkim të 18-vjeçares nga Shkodra e zhdukur më 21 tetor 2. Dyshohet se Rozaldina Nasufi strehoet në Durrës

LIVE – Pa Gjurme 1. Në kërkim të 18-vjeçares nga Shkodra e zhdukur më 21 tetor2. Dyshohet se Rozaldina Nasufi strehoet në Durrës

Gepostet von Shqiptarja.com am Freitag, 8. November 2019

lajm në përditësim…

/SHQIPTARJA