Ja sa është i gatshëm të paguaj klubi madrilen për Salah


Klubi madrilen po planifikon të përforcohet në krahun e djathtë të sulmit për sezonin e ardhshëm dhe ylli i Liverpoolit shihet si opsioni ideal për ta zëvendësuar Gareth Balen, që pritet të largohet nga Madridi

Real Madridi po planifikon të bëjë përforcime të mëdha gjatë verës së ardhshme, shkruan Gazeta Express.

“Los Blancos” i kanë bërë gati 130 milionë euro për ta transferuar sulmuesin e Liverpoolit, Mohamed Salah.

Lajmin e ka bërë të ditur e përditshmja spanjolle “Don Balon”.