Françeska Jaçe çmend rrjetin, del pa të brendshme dhe nuk i le vend imagjinatës (FOTO)

Ajo arrin gjithnjë që të tërheqë vëmendjen me pozat se ksi. Së fundmi Françeska Jaçe ka realizuar një set fotografik, në të cilin duket shumë pr ovokuese.

Modelja shfaqet e veshur me një fustan të gjatë dhe me një të çar deri në kofshë. Po ti hidhni një sy fotove që ajo ka postua në ‘Instagram’, do të mendoni që nuk ka veshur të brendshme.

Këto foto të realizuar nga Endrit Mërtiri janë pëlqyer shumë dhe Françeska ka marrë qindra komplimente.