FOTO/ Shtypi ndërkombëtar çmend Ronaldon, zbulojnë ish të dashurit e Georginës

Mediat e huaja nuk e kanë lënë të qetë çiftin më të njohur e të komentuar të momentit, Cristiano Ronaldon dhe Georgina Rodriguez-in.

Së fundmi, “Correio Da Manha” ka zbuluar disa prej lidhjeve të vjetra të partneres së yllit të futbollit, duke publikuar foto të Georginës me ish-at e saj.

Më poshtë janë foto të vjetra të Georginës me ish-partnerët e saj.