Aksident i rëndë në Lezhë-Shkodër, një person humb jetën. Pamjet nga vendi i ngjarjes

Nje aksident i rende ka ndodhur ne aksin rrugor Lezhe-Shkoder.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur ne afersi te Balldrenit, ku nje automjet ka pèrplasur nje motor.

Raportohet per nje person te vde kur, por ende nuk dihet identiteti dhe rrethanat e aksidentit.

VIDEO nga vendi i ngjarjes. /Panorama