Kajan mbush 1 vjeç, mami Ajola publikon foton dhe i bën dedikimin më të bukur

Sot djali i kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliajt dhe Ajola Xoxës mbush plot 1 vit nga ardhja në jetë.

Ajola s’ka mundur ta mbajë vetëm për vete gëzimin në këtë ditë të shënuar dhe ka ndarë me ndjekësit në Instagram disa fjalë prekëse për vogëlushin e saj.

Ajo ka publikuar një foto ku tregon se ka pozuar vetëm 14 orë përpara se të vinte në jetë Kajan ku shkruan:

“Kjo foto eshte mare me 5 tetor 2018, ne muajin e 10e te shtatzenise —-, 14 ore perpara se te vinte ne jete Kajan, kjo drite e vogel qe ndricon jeten tone sa njeqind mije yje vezullues ❤️”

/Sot.com.al