E bukur dhe e veshur firmato: për ku është nisur e vetme, Georgina Rodriguez ?!

Georgina Rodriguez ka publikuar foto teksa është në pritje të një udhëtimi të rëndësishëm.

Ajo shfaqet duke lyen buzët e saja sigurisht buzëkuqi i saj nuk mund të ishte ndryshe përvecse i markës Chanel.

Por nuk është vetëm buzëkuqi e markës së njohur e dashura e Ronaldos është e veshur e tëra firmato.

Xhaketa dhe tutat e saja janë të markës ‘Alo Yoga’ dhe kushton 250 euro, çanta dhe valixhja e të markës ‘Louis Vuitton’ me një vlerë prej 4000 euro atletet të markës ‘Nike’ e gjithë veshja e saj kap një çmim prej 6000 euro.

“Jam e ngazëllyer për atë që do të ndodh’ shkruan krahas fotove Georgina në llogarinë e saj në Instagram teksa ndodhet në aeroport.