Rita Ora shfaqet e “nxehtë” në jaht, po shijon pushimet

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora po kalon pushime në Itali.

Në media janë publikuar disa foto të “nxehta” në jaht.

Ajo u fotografua në bordin e jahtit në brigjet e Porto Cervo, Sardenjë ndërsa shijonte rrezet e diellit dhe detin.

Rita nisi udhëtimin në Itali javën e kaluar ku u pa në skenë duke performuar së bashku me Jess Glynne.