Një familje! Çfarë e lidh Stresin me motrat Vjollca? (Foto)

Moderatorja Luana Vjollca është një nga emrat më të përfolur në median rozë. Pas punës së pandalur për klipet muzkore, ajo i ka dedikuar kohë familjes së saj. Në postimin më të fundit Luana ka ndarë një foto ku shfaqet krah motrave dhe nënës së saj. Ai që ka bërë më tepër përshtypje ka qenë komenti i reperit Stresi.

‘Familja ime’ shkruan ai duke i ngatëruar të gjithë. Kujtojmë se ai ka qenë i pranishëm dhe në dasmën e çiftit Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, ku në postimin e bërë e ka cilësuar Getoarin si pjesë të familjes.