‘Mos u mburrni me natyrën që na e fali Zoti’, Rama i përgjigjet komentueses dhe sqaron një herë e mirë: 2 mijë lekëshat te Syri i Kaltër janë për…

Kryeministri Edi Rama e nisi ditën sot me një video ekskluzive që postohej me lejen e autorëve Cathy Broën dhe Greg ëilliams, që sic tha kreu i qeverisë, janë “dy vizitorë të magjepsur nga Thethi, si edhe me lajmin e mirë të nisjes së shpejti të investimit për rrugën turistike të Thethit”.

MIRËMËNGJES 😃dhe me këtë video ekskluzive që postohet me lejen e autorëve Cathy Brown dhe Greg Williams, dy vizitorë të magjepsur nga Thethi, si edhe me lajmin e mirë të nisjes së shpejti të investimit për rrugën turistike të Thethit, ju uroj një javë të mbarë 😊

Gepostet von Edi Rama am Sonntag, 11. August 2019

Por teksa nuk kanë munguar komentet e kritikat si gjithmonë, kreu i ekzekutivit, nga pushimet, ka zgjedhur t’u kthejë përgjigje dy prej tyre, duke sqaruar një herë e mirë efektet pozitive të futjes së Air Albania në treg si dhe ndërtimin e aksit kombëtar Delvinë-Kardhiq, gjithashtu ka sqaruar se pagesa kur hyn tek Syri i Kaltër nuk eshte per te ndertuar rrugen e prishur, por si ne gjithe boten, per hyrjen ne zonen e mbrojtur.