‘I shtrirë në bar, duke ngrënë boronica’/ Meta ndan foto nga Bjeshkët e Sharrit

Prej ditësh kreu i shtetit Ilir Meta ndodhet në Kosovë me pushime bashkë me familjen e tij. Përgjatë këtyre ditëve ai ka ndarë edhe foto në rrjetet sociale, shpesh herë edhe me një mesazh politik.

Ditën e sotme ai ka ndarë një foto nga Bjeshkët e Sharrit, duke mbledhur boronica. Ai shfaqet mjaft sportiv dhe i buzëqeshur.

“Në Bjeshkët e Sharrit, atje ku boronicat të shoqërojnë kudo”, shkruan Meta krah fotos.