Greg Rama publikon FOTON e papritur për ditëlindje, befason ngjashmëria që ka me të atin

Sot për djalin e madh të kryeministrit Edi Rama, Gregor Rama është një ditë e veçantë, pasi ai feston ditëlindjen.

Gregori mbush plot 29 vjeç dhe këtë e ka treguar sot përmes një postimi në Instagram.

Ai ka publikuar një foto me efektet e rrjetit social ‘Snapchat’, nsë të cilën shfaqet me disa vite më shumë.

‘Lindur në këtë datë, 29 vite më parë’, shkruan djali i Ramës përkrah fotos.

Ajo çfarë bie në sy është se Gregori ka një ngjashmëria shumë të madhe me të atin dhe vitet e shtuara e konfirmojnë edhe më tepër.