‘Kush ka më shumë p*rdhë?’, Valdrin Sahiti nxjerr zbuluar këngëtaret shqiptare

Mbrëmjen e djeshme ishte i ftuar në “Xing me Ermalin” stilisti i njohur shqiptar, fama e të cilit i ka kaluar kufijtë, Valdrin Sahiti.

Stilisti gjatë emisionit ka zbuluar shumë të pathëna jo vetëm për veten, por edhe për disa nga këngëtaret më të njohura shqiptare. Kështu Valdriti tregoi detaje që publiku nuk i dinte për kënëgatert Era Istrefi, Nora Istrefi, Leonora Jakupi dhe Elvana Gjata.

I pyetur se cila prej këngëtareve ka më shumë pordhë, Valdrini u përgjigj Leonora

Për Erën, Valdrini u shpreh se ka shumë vese, ndërsa për Elvanën tha se kërkon në çdo moment të konsumojë ushqim. /Newsbomb.al