FOTO/ Tifozja super seksi që mbështet Kolumbinë në “Rusi 2018”

Paola Canas është një modelet më seksi dhe më të famshme në Kolumbi. Ajo është nëna e një djali 4-vjeçar ndërsa në Botërorin Rusi 2018-të do të jetë një nga fanset më speciale të përfaqësueses kolumbiane me “Los Cafeteros” që do të kenë një motiv më shumë për të shkuar sa më larg në kompeticionin e verës së ardhshme.

Edhe pse është fanse e James Rodrigez me shokë e mrekullueshmja Paola ka një pikë të dobët për një tjetër sport që nuk është futbolli. Paola pëlqen shumë golfin por edhe sportet ekstreme pasi është e apasionuar pas sërfit. Gjithsesi në Botërorin e Rusisë, bukuroshja Canas do të jetë nga fanset më hot të Kolumbisë.