Klaudia Pepa dhe Nora Istrefi bëhen bashkë, çfarë po kurdisin dy bukuroshet?

Të dyja i përkasin botës së televizionit. Bëhet fjalë për Nora Istrefin dhe për Klaudia Pepën. Por nga një foto e postuar nga balerina, vërehët se vajzat janë duke bashkëpunuar së bashku. Ato u panë në një sallë baleti, teksa realizonin prova së bashku.

Dihet që këngëtarja ka kohë pa dalë me një projekt të ri dhe kjo verë mund të shënojë rikthimin e saj. Mos vallë Nora do jetë duke realizuar një videoklip te ri. Ndërkohë po presim të shohim suprizën e tyre.