FOTO/ Vajza e këngëtarit shqiptar tregon të pasmet super seksi

Kjo nuk pritej nga vajza e këngëtarit shqiptar, Sabian.

Modelja Keisi Medini ka provokuar keq rrjetin. Ajo ka pozuar më e nxehtë se zakonisht në fotot e fundit të publikuara në rrjetet sociale.

Veshur me bikini ajo ka kthyer të pasmet bombastike, të cilat janë thuajse në shesh.

Më tunduese se kaq Keisi nuk mund të pozonte dhe ashtu siç ka cilësuar dhe vetë kjo është një mënyrë si ajo ndjehet mirë me veten, të paktën një minutë.

Për të shmangur komentet ofenduese Keisi e ka mbyllur këtë opsion në profilin e saj.