‘Bëmë mama të të ngjaj’, Edona Llaloshi na prezanton me të ëmën

Këngëtarja kosovare e muzikës së lehtë, Edona Llalloshi që dallohet për stilin unik të saj na prezanton të ëmën, dhe ashtu siç nuk mund të ishte ndryshe një zonjë e bukur dhe mjaft në formë.

Këngëtarja gjithmonë ka konfirmuar që ndihmën dhe mbështetjen më të madhe e ka nga familja, veçanërisht nga nëna sot ka vendosur ta prezantojë përpara fansave të saj.

Artistja e muzikës së lehtë është mjaft e njohur dhe e pëlqyer në trevat shqipfolëse, disa nga këngët e saj janë mjaft të pëlqyera dhe hite të padiskutueshme.

“Hallall të qoftë” është projekti i fundit i këngëtares, kënga e publikuar muajin e kaluar dhe rezultuar mjaft e suksesshme.