REPLIKAT/ Qytetari: Gjeni vrimë të futeni. Rama: Ti nuk e di se çfarë…

Replika mes kryeministrit Rama dhe komentuesve qe i shkruajne ne faqen e tij ne Facebook.

Pas shenimit te kryeministrit, pak pas vendimit per perjashtimin e ministrit te Jashtem, Bushati, per reagimin e tij dje ne sallen e Kuvendit, teksa iu pergjigj me hedhje uji deputeteve qe sulmuan me miell kane vershuar komentet nga ana e qytetareve.